TURNIEJ PIĘKNEGO CZYTANIA w WILKASACH
20 listopada 2019 r.  jak co roku, uczniowie naszej szkoły wyjechali wraz z opiekunem na Turniej Pięknego Czytania w Wilkasach. W tym roku szkolę reprezentowali: Marta Zajkowska ( kl. VII), Ramona Malesa (kl. VIII) oraz Igor Siekaniec (kl. VIII). W tym roku nasi uczestnicy znów nie wrócili z pustymi rękami. Marta,  po cudownym przeczytaniu fragmentu „ Moralność pani Dulskiej”,  zajęła 3. miejsce, natomiast Ramona , po przejmującym przeczytaniu wiersza „ Ta, co nie zginęła”,  otrzymała wyróżnienie. Warto również dodać, że są to wspaniałe wyniki, ponieważ w konkursie brało udział aż 35 uczestników! Jesteśmy dumni z naszych uczniów, że w tak wspaniały sposób reprezentują naszą szkołę oraz promują piękne czytanie. Mamy nadzieję, że wyniki za rok będą jeszcze lepsze!
Marta Kisiel, nauczyciel języka polskiego