SPOTKANIE Z PRZERAŻAJĄCĄ SZCZEŻUJĄ.
17 października odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzny. Miał on na celu przede wszystkim rozbudzenie w uczniach potrzeby starannego i poprawnego pisania. Rozpatrywany był w 2 kategoriach: klasy IV - VI SP, klasy II -III gimnazjum wraz z klasą VII SP. Polegał na napisaniu arcytrudnego dyktanda. W tym roku uczniowie uciekali z półprzytomnym Hieronimem Pszczółkowskim przed ponadtrzyipółmetrowym niby-gadem niby-płazem chrzęszczącym przy każdym ruchu szczękonóżami. Znikądinąd nie mogli znaleźć pomocy, więc zamiast czmychnąć przed nim, stawili mu opór. No i walczyli, a najlepsi okazali się w tej walce:
I kategoria 1. miejsce Julita Gąsecka, 2. miejsce Igor Siekaniec 3. miejsce Kacper Kuszczak
II kategoria 1. miejsce Natalia Borkowska, 2. miejsce Gabriela Wiśniewska, 3.miejsce Marcin Kielch.
Wszystkim odważnym "ortobojownikom" gratuluję!